
Vi jobbar på för fullt ända fram till målalinjen
Nu är det inte många dagar kvar till ledighet, vi har semesterstängt mellan vecka 29 och 32.
Nu är det inte många dagar kvar till ledighet, vi har semesterstängt mellan vecka 29 och 32.
Terminsvis höst/vår genomför vi underhåll av anläggningen, lagom till jul- eller sommarledigheterna
Nu vankas semestertider och turisterna kommer flockas igen kring vår vackra älv
Vi rekryterar och söker en ny medarbetare till vårt team i Trollhättan med fokus på blästerarbete på anläggningen och på entreprenader.
Vackra Trollhättan skulle kunna kallas räckenas stad, ut med älven sträcker sig kilometervis med räcken, och ofta väldigt stiliga sådana.
För oss är metoderna och processen är den samma, så vad det egentligen är har ingen betydelse alla gånger när detaljerna går igenom anläggningen i och ytbehandlas i Trollhättan.
Under några veckor kommer våra arbetslag lösa av varandra på ett stort fältuppdrag, samtidigt som driften skall rulla på vid anläggningen.
Expanderar ni er verksamhet eller har planer på att etablera i Trollhättan. Nu är en av våra lokaler lediga på Grundbergsvägen, ett stenkast från Trollhättans centrum och goda logistikförbindelser. En unik fördel är lokalens entré- och logistikhall med möjlighet för genomkörning med lastbil för av- och pålastning.
Vi rekryterar och söker vi en ny medarbetare till vårt team i Trollhättan. En engagerad industriell sprutmålare för projekt på vår anläggning och ute på entreprenader i fält.
Vi har under våren anställt ett par nya medarbetare som skolas in vårt hantverk